Hematitoví cvrčci

Hematitoví cvrčci

cena je uvedena za jeden pár kamenů

O hematitových cvrčcích

Nedávné objevení magnetických receptorů v lidském mozku potvrdilo, že lidé jsou silně ovlivněni magnetickým polem Země. Změnou svých energických polí pomocí magnetů mohou znovu nabýt přirozené rovnováhy. Magnetické pomůcky používá více než 40% dospělé populace. Jeden velmi zajímavý pár magnetů Vám nyní nabízíme. Jsou to silně magnetické hematity, kterým se říká „cvrčci“. Mají silné léčivé vlastnosti, odstraňují stavy slabostí a podporují tvorbu krve a buněk. Podporují usínání a spánek, odstraňují bolesti hlavy, regenerují, urychlují hojení, léčí záněty, odstraňují křeče, bolesti v kříži, působí preventivně i léčivě při nádorových onemocnění, atd.

Pohráváním si s nimi stimulujeme zakončení energetických drah -  meridiány na prstech, což je velmi prospěšné. Při konkrétních zdravotních potížích přikládáme na ně­kolik minut tyto cvrčky na konkrétní meridián.

Na palci ruky jsou plíce, ukazováček je tlusté střevo, prostředníček meridián krevního oběhu, prsteníček je trojitý ohřívač a  na malíčku je srdce a tenké stře­vo. U nohy je na palci slinivka a  játra, vedle žaludek, pak nic, čtvrtý prst je žlučník a zase na malíčku jsou dva meridiány, ledviny a močový měchýř. Tělo máme rozděleno na dvě svislé poloviny, jangovou a jinovou. Na kterou část magnet přikládat, o  tom se poradíme s dobrým léčitelem, nebo si to vyzkoušíme kyvadlem či pokusem.

Materiál, ze kterého jsou "cvrčci" vyrobeni, má silné léčivé vlastnosti. Je to hematit, který pomáhá aktivovat skryté zdroje sil a  čelit požadavkům života s větší silou a klidem. Tento kámen nám pomáhá v  situacích, v nichž jsme po tělesné i psychické stránce vystaveni silné zátěži. Silné vibrace hematitu odstraňují stavy slabosti a podporují tvorbu krve a buněk. Po nemoci posiluje hematit regenerační síly těla. Podporuje také usínání a spánek. Z tohoto kamene se zhotovují energetické náramky, které nejen ovlivňují naši auru, ale dotykem předávají svou energii v místech, kde proudí krev. Jen je třeba si vyzkoušet, na které ruce jej máme nosit. Levá ruka ovlivňuje pravou hemisféru a naopak. Pokud tento kámen zmagnetujeme, jeho účinek se ještě znásobí. Znamená to, že obnovuje krevní oběh, odstraňuje bolesti hlavy, zvyšuje imunitu, působí preventivně i léčivě při nádorových onemocněních, regeneruje, urychluje hojení, léčí záněty, odstraňují křeče, bolesti v kříži, atd. Náhrdelník mimo to relaxuje šíjové svalstvo, a protože spočívá v blízkosti brzlíku, žlázy mládí, v němž se tvoří důležité látky obranného systému, stimuluje činnost tohoto orgánu.

Jako každý silný magnet působí na hodinky, obrazovky, kreditní karty a jiné věci a proto držte cvrčky stranou od těchto předmětů, kterým škodí magnety.

  • Cena s DPH: 100 Kč
  • Cena bez DPH: 83 Kč
  • Sazba DPH: 21%

Tisknout


Rychlý kontakt

Cestovní kancelář Balneola
Lidmila Bohovicová

Smilova 704
530 02 Pardubice
Česká republika
IČO: 422 39 585 Evidence u Živnostenského úřadu Pardubice
Tel.:   +420 466 535 548
Mail.: 


Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS